EpicFreePrizes – kolejny pic na wodę w który uwierzysz…

Tym razem postanowiłem przestrzec Was przed kolejnym picem na wodę, na który natknęli się przede wszystkim Ci którzy za darmo chcieli otrzymać tzw. Gift Code do MineCraft.

Tego posta piszę dzięki Sekob’owi, który jako X osoba w ciągu ostatnich kilku miesięcy przysyła mi reflink do syfu jakim jest „epicfreeprizes.com”.

Informuję Was, że dla Was to strata czasu, a dla autorów tej strony przynosicie zysk 🙂

Przechodząc do samego działania – dziś już nie pierwszy raz otrzymałem link typu: https://epicfreeprizes.com/?ref=1773438 [to reflink znajomego – oczywiście nie zachęcam do straty czasu przez klikanie w niego].

Po kliknięciu w reflinka...

Powyżej macie screenshota ze strony – jak widzicie na dole mamy informację co możemy dostać kiedy zbierzemy daną ilość punktów [niestety nie widać na nim, ale w czasie pisania artykułu żeby otrzymać gift code do MineCraft’a wystarczyło zebrać 10 pkt]

1 punkt = 1 kliknięcie przez kogoś w nasz reflink. Łatwo policzyć, że 5 pkt=5 kliknięć=10$ na amazon.com, więc jak to możliwe, że jedno kliknięcie jest warte 2$?

Postanowiłem dla Was zebrać te kilka punktów, no i oczywiście żeby nie rozpowszechniać tego jeszcze bardziej – zamiast spamować tym wśród znajomych – w celu nabicia punktów użyłem TOR’a.

Chyba mi się „przyfarciło” i właściciel pierwszego adresu IP który mi się trafił – zdobył już dla mnie gift code 🙂

Oto screenshot jak to wyglądało:

Łatwo zdobyłem nagrodę :-)

Jak widzicie w prawym dolnym rogu znajduje się napis „Claim Here” – oczywiście w niego kliknąłem. Niestety pisałem ten artykuł w trakcie połączenia z TOR’em – nie udało mi się zrobić ostatniego screenshot’a z powodu rozłączenia od tego konkretnego host’a – więc opiszę Wam to co było na następnej stronie 🙂

Na następnej stronie znalazły się formularze do wypełnienia [typu „WYGRAŁEŚ IPODA – PODAJ NAM SWOJE DANE ABYŚMY CI MOGLI GO PRZYSŁAĆ!”]. Nie bawiłem się już w wypełnianie ich, bo za pewne i Wy domyślacie się co by było dalej…

Jako ciekawostkę dodam, że kiedyś widziałem podobną stronę – polegała ona na tym samym, tyle, że zdobyć można było wyłącznie gift code do MineCraft’a i trzeba było zebrać ok. 20 unikalnych wejść. Zebrałem te wejścia (wtedy rozsyłałem po znajomych zamiast używać proxy) i dostałem linka do „wspaniałego” generatora gift code’ów do MineCraft… Wygenerowałem nim 5 czy 10 kodów do MineCraft… Żaden nie działał.

Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany – Gift Code do MineCrafta nie dostaniesz za darmo*.

*nie biorąc po uwagę niektórych konkursów na Gift Code 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *