Webroot SecureAnywhere Antivirus na pół roku za darmo!

Ostatnio szukając lekkiego antywirusa, na dość słaby komputer [512 MB RAM, Celeron itd] trafiłem na mało popularny w Polsce (za pewne ze względu na brak polskiej wersji językowej), działający w chmurze Webroot SecureAnywhere Antivirus.

broncosdefensivestop

Jest on uważany za jeden z najżejszych i najszybszych antywirusów, przy czym nie ustępuje konkurencji pod względem skuteczności. Ja sam po zainstalowaniu go na wyżej wymienionym sprzęcie bardzo się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że podczas „czuwania” używa on jedynie 4 MB RAM!

Ma on niestety oprócz braku polskiej wersji językowej – jeszcze jedną, sporą wadę – kosztuje on prawie 40 dolarów. Normalnie możemy pobrać triala jedynie na 14 dni, ale ja znalazłem triala na pół roku!

Zarejestrować się i pobrać tą półroczną wersję możecie tutaj: http://www.webroot.com/customerSupport/broncosTrial.php . Niestety nie wiem jak długo jeszcze będzie można rejestrować się po tego „dłuższego” triala, dlatego polecam utworzyć konto i skopiować klucz już teraz, nawet jeśli mamy zamiar go zainstalować za tydzien lub dwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *